Sme radi, že ste navštívili náš blog

Vítame Vás na webovej stránke, neoficiálnom blogu z oficiálnych zdrojov Malokarpatského cykloklubu Trnava. Nájdete tu spomienky a zážitky na dávne i nedávne cyklistické či pešie výlety. Pravidelne nepravidelne tu uverejňujeme čriepky z našej histórie aj prítomnosti. Niektoré dlhšie, niektoré kratšie. Všetko bez záruky - tak ako nám to uviazlo v pamäti.

Blog nie je alternatívou k našej webovej stránke, je jej doplnkom. Zámerne sa vyhýbame bližšiemu časovému či personálnemu ukotveniu. Občas je to východisko z núdze, už si všetko presne nepamätáme... Ale niekedy stačí pohľad na fotografiu a spomienky sa vynárajú z hlbín ČASU. Často individuálne, možno skreslené, možno nesprávne, trochu pomiešané. V takom prípade dajte vedieť, upravíme, spresníme, doplníme.

Keďže nepatrím k najvzornejším účastníkom, na veľa akciách som nebol a nemôžem o nich písať. Tu sa otvára priestor pre ostatných grafomanov. Bol by som rád, keby boli texty zamerané na detaily, snažili sa zachytiť atmosféru okamžiku a doby. Všetky Vaše príspevky veľmi privítam. Pretože v tomto okamžiku som jediným editorom, budem rozhodovať o ich publikovaní alebo nepublikovaní ja. Prípadne sa o tom s niekým poradím. Ale určite ich nebudem upravovať. 

Malokarpatský cykloklub Trnava združuje záujemcov o pohyb v prírode. Od jari do jesene je našim primárnym prostriedkom bicykel, od jesene do jari zas (až na výnimky) naše nohy.

Ak máte záujem, začítajte sa do našich zážitkov a spomienok.  A radi Vás stretneme na niektorej našej akcii alebo len tak, náhodne, počas návštev v prírode.

Tu môžete zanechať odkaz

© 2023 by Train of Thoughts. Proudly created with Wix.com